rosjanin.pl
portal marketingowy

KRM-TRADE


Wandy 16B

40--32 Katowice

Numer telefonu: +48 79 636 94 39

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Granity z ukrainy


Krótki opis firmy Granity z ukrainy

Jak mało który kamień naturalny granit jest odporny na bardzo wiele czynników. Wśród nich można wymienić między innymi małą wrażliwość na zmiany temperatur, nacisk, uderzenia, zarysowania czy nasiąkliwość. Wszystko to sprawia, że jest to kamień idealny do wykończenia fasad, które przetrwają dziesiątki lat. Inną przyczyną popularności granitu jest jego niezwykła elegancja i możliwość różnych wykończeń. Na przykład granity z Ukrainy sprzedawane przez firmę KRM-Trade i dostępne w wielu pięknych fakturach i odcieniach, mogą być:

  • polerowane, 
  • szczotkowane,
  • młotkowane,
  • płomieniowane.

Można je nabyć zarówno w wielkich blokach, w płytach i w kostce. Każdy z tych produktów można zamówić w konkretnym wymiarze, gdyż firma ta podejmuje się wykonania najbardziej wymagających zleceń.

Przedsiębiorstwo to współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z deweloperami, wielkimi firmami budowlanymi czy kamieniarskimi. Kamień ten, wykorzystywany do różnych celów, jest nie tylko symbolem trwałości, ale także zamożności, elegancji i dobrego smaku, na który obecnie może sobie pozwolić niemal każdy.

Pobliskie firmy:

Netpaka.eu

Powstańców Śląskich 54, Lubliniec