rosjanin.pl
portal marketingowy

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż


Domaniewska 47

02--67 Warszawa

Numer telefonu: 500 501 460

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Https://szkoleniabhp-online.pl/szkolenie/Szkolenie-BHP-Online-dla-Pracodawcow-i-kierujacych-pracownikami


Krótki opis firmy Https://szkoleniabhp-online.pl/szkolenie/Szkolenie-BHP-Online-dla-Pracodawcow-i-kierujacych-pracownikami

Zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem wszyscy pracodawcy są zobowiązani do przeprowadzenia okresowych szkoleń związanych z bezpieczeństwem oraz higieną pracy. Kwestia ta jest istotne, ponieważ zatrudnione osoby muszą być zaznajomione z ewentualnymi niebezpieczeństwami, jakie związane są z wykonywanymi przez nich czynnościami zawodowymi. Dobra wiadomość jest taka, że osoba zarządzająca przedsiębiorstwem nie musi przeprowadzać takich szkoleń osobiście, a wszystko to za sprawą firm, takich jak szkoleniabhp-online.pl. Jest to miejsce przeprowadzające szkolenia internetowe, które stają się coraz popularniejsze.

Częstotliwość szkoleń jest uzależniona między innymi od podejmowanego stanowiska. Przykładowo w przypadku pracowników fizycznych, wykonujących niebezpieczną pracę, szkolenia muszą odbywać się raz w roku, Natomiast pracownicy biurowi będą musieli zaktualizować swoją wiedzę raz na 6 lat. Ciekawa oferta szkoleń internetowych dostępna jest pod linkiem https://szkoleniabhp-online.pl/szkolenie/Szkolenie-BHP-Online-dla-Pracodawcow-i-kierujacych-pracownikami.

Pobliskie firmy:

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Bukowińska 22, Warszawa

PHU Paweł Kamaszewski

Ilino 15, Płońsk