rosjanin.pl
portal marketingowy

Carrara


Miętowa 14a

61-680 Poznań

Numer telefonu: 602 609 800

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Np. onyks


Krótki opis firmy Np. onyks

Onyks to jeszcze jedna skała szlachetna, która może służyć jako ozdoba lub być używana do wielu różnych celów. Onyks jest czarno-białą skałą szlachetną, a jego główne składniki to żelazo, magnez i węglan wapnia. Jego nazwa pochodzi z greckiego słowa oznaczającego „pazur”, ponieważ jego struktura jest zazwyczaj bardzo twarda i ma zazwyczaj ząbkowany kształt. Onyks jest używany do wyrobu biżuterii, ale może być również używany do wyrobu waz, lamp lub innych ozdób.

Onyks jest często używany jako kamień okazjonalny, ponieważ pomoże Ci uzyskać lepszy kontakt z Twoim wewnętrznym ja. Kamień ten pomaga Ci złagodzić stres, zrelaksować się i wprowadzić więcej stabilności do Twojego życia. Onyks ma również właściwości lecznicze, które pomagają w leczeniu problemów z sercem, układem nerwowym i chorobami skóry. Jeśli szukasz „antystresu”, onyks może być odpowiednim wyborem dla Ciebie.

Onyks jest dostępny w różnych kolorach i fakturach, dzięki czemu masz szeroki wybór, jeśli chodzi o wygląd. Wygląd onyksa zależy od stopnia jego przejrzystości, a jego kolor może być czarny, brązowy lub nawet czerwony. Można go również znaleźć w postaci obrączek, naszyjników, pierścieni lub innych biżuterii. Onyks może również być używany do wykonywania wielu przedmiotów rzemieślniczych np. onyks można używać do wykonywania mis na drobny wystrój domu lub do tworzenia precyzyjnych figurek.

Onyks jest często uważany za kamień łaski i zasługi, dlatego często jest noszony przez osoby, które chcą otrzymać łaskę lub ustanowić przyjaźnie. Jest to kamień o wielu zastosowaniach i warto się go nauczyć i mieć przy sobie, jeśli chcesz mieć więcej pokoju i spokoju.

Pobliskie firmy:

ALMA SERWIS Sp. z o.o.

Sadowa 14, Suchy Las