rosjanin.pl
portal marketingowy

Kunst Meble


Al. Jana Pawła II 66

42-200 Częstochowa

Numer telefonu: 796185000

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Szafy na wymiar Częstochowa


Krótki opis firmy Szafy na wymiar Częstochowa

Renomowana firma projektująca meble zaprasza do współpracy osoby, które myślą o wyposażeniu na wymiar. Jej oferta pozwala skorzystać z wszelkich zalet, jakie niesie ze sobą zabudowa realizowana na zamówienie.

Pracownia KUNST gwarantuje klientom kompleksową obsługę. Każdy etap prac przeprowadzany jest według najwyższych standardów. Precyzja wykonanych pomiarów gwarantuje idealne dopasowanie zabudowy do wyznaczonej przestrzeni. Jest to tak samo ważne w przypadku szaf wnękowych, jak podczas projektowania zabudowy kuchennej. Powstające szafy na wymiar w Częstochowie cechuje ponadto staranność wykonania oraz dobór jakościowych surowców. To pozwala nadać całej konstrukcji wieloletnią trwałość, a także estetyczny wygląd.

Każdy etap prac fachowcy przeprowadzają w ścisłej współpracy z klientem. Zapewniają też profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru materiałów i zastosowania funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu rozumieją potrzeby swoich zleceniodawców i dokładają wszelkich starań, by je spełnić.

Pobliskie firmy:

Netpaka.eu

Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

LIMBA

Górnośląska 11, Poręba

Salon mebli MAKAO

św. Jadwigi 20, Częstochowa